زمخت – خشن برنامه نویسی application طراحی وب

زمخت – خشن: برنامه نویسی application طراحی وب استفاده مشاهده دانلود برنامه اندازی آموزشی طراحی افزار

گت بلاگز اخبار اجتماعی ۱۰۰ درصد شایعه و ۱۵۰ درصد بی‌اساس است! ، استعفای وزیر بهداشت صحت دارد؟/ حریرچی

ایرج حریرچی، سخنگوی وزارت بهداشت راجع به اخباری مبنی بر استعفا یا جابه‌جایی وزیر بهداشت گفت: ۱۰۰ درصد شایعه و ۱۵۰ درصد بی‌اساس است. 

۱۰۰ درصد شایعه و ۱۵۰ درصد بی‌اساس است! ، استعفای وزیر بهداشت صحت دارد؟/ حریرچی

استعفای وزیر بهداشت صحت دارد؟/ حریرچی: ۱۰۰ درصد شایعه و ۱۵۰ درصد بی اساس است!

عبارات مهم : بهداشت

ایرج حریرچی، سخنگوی وزارت بهداشت راجع به اخباری مبنی بر استعفا یا جابه جایی وزیر بهداشت گفت: ۱۰۰ درصد شایعه و ۱۵۰ درصد بی اساس هست.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، سخنگوي وزارت بهداشت در پاسخ به سوالي درخصوص شايعه جابجایی یا استعفاي وزير بهداشت گفت: اين عنوان در واقع چیزی شبیه دروغ ١٣ هست، ١٠٠ درصد شايعه و ١٥٠ درصد بي اساس است.

ایرج حریرچی در ادامه گفت: دکتر هاشمي بيشتر و قوي تر از هر زماني به فعاليت مشغول هستند و شب گذشته تا ساعت ٣ بامداد مشغول بازديد از بيمارستان های بزرگ پایتخت کشور عزیزمان ایران بودند. رابطه دكتر هاشمي و رييس جمهور در سطح عالي است و مي توان گفت در بالاترين سطح در طي چندسال گذشته است

۱۰۰ درصد شایعه و ۱۵۰ درصد بی‌اساس است! ، استعفای وزیر بهداشت صحت دارد؟/ حریرچی

او در آخر گفت: درست است كه برخي مواقع مشغله و فشار كار زياد هست، آن هم به اين دليل است كه بايد کارها مورد نیاز را براي سلامتي مردم تمام و كمال انجام دهيم، ولی بعضی افراد وقت آزاد دارند و این هم نوعی از اشتغال است که شایعه تولید و منتشر می كنند

واژه های کلیدی: بهداشت | وزارت بهداشت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz