زمخت – خشن برنامه نویسی application طراحی وب

زمخت – خشن: برنامه نویسی application طراحی وب استفاده مشاهده دانلود برنامه اندازی آموزشی طراحی افزار

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چه شد که مهناز افشار به «الیورتوئیست»جواب مثبت داد!

مهناز افشار راجع به اینکه چه شد که جواب مثبت جهت بازی در نمایش «الیورتوئیست» داد، می گوید.

چه شد که مهناز افشار به «الیورتوئیست»جواب مثبت داد!

چه شد که مهناز افشار به «الیورتوئیست»جواب مثبت داد!

عبارات مهم : تئاتر

مهناز افشار راجع به اینکه چه شد که جواب مثبت جهت بازی در نمایش «الیورتوئیست» داد، می گوید.

به گزارش کشور عزیزمان ایران آنلاین، چند ماهی است که از تمرین های نمایش «الیور توئیست» به کارگردانی حسین پارسایی می گذرد؛ نمایشی که از بازیگرانی چون آتیلا پسیانی، مهناز افشار، نوید محمد زاده، سعید چنگیزیان، هوتن شکیبا، داریوش موفق و امیر کاوه آهنین جان با پروداکشنی عظیم بهره می برد تا آذرماه در تالار وحدت جهت مخاطبان عام و خاص روی صحنه برود.

درباره نمایش «الیور توئیست» گفت و گویی با مهناز افشار انجام دادیم که می خوانید.

چه شد که مهناز افشار به «الیورتوئیست»جواب مثبت داد!

با توجه به اینکه شما در گزینش اثری که قرار است در آن بازی کنید دست به گزینش می زنید و سختگیر هستید، چه شد که جواب مثبت به نمایش «الیور توئیست» دادید؟
مشخصاً در مورد تئاتر باید بگویم که جهت من آزمون است و بدون هیچ تعارفی، دلم می خواهد در سال یک نمایش کار کنم، آموزش مجدد ببینم و به قول معروف خاک صحنه بخورم و پیشنهادات زیادی هم دارم.

در مورد «الیور توءیست» چون فیلمش را دیدم و خاطره دارم، زمانی که از سوی پارسایی پیشنهاد شد علاوه بر متن نیرومند و جالب این نمایش، متوجه شدم، با پروداکشن عظیمی روبرو هستم و از سویی گروه بازیگران مزید بر علت شد تا تشویق به همکاری و دادن جواب مثبت شوم.

جای اینگونه نمایش ها در فضای تئاتر ما تا چه حد خالی است و چه باید کرد کارگردان های جوان و با سابقه تر زیاد سراغ این نمونه کارها بروند؟
من اینطور نگاه نمی کنم، چون به نظرم هر کاری سبک خودش را دارد و هر کارگردانی دلش می خواهد تجربه کند، اگر به شکل درست اجرا شود جالب خواهد بود.

با توجه به آثاری که از این نمایش به صورت کتاب و فیلم در دست مخاطب بوده و پیش زمینه ذهنی از آن دارند تا چه حد در زمینه متفاوت بودن تلاش کردید تا این نمایش بتواند جهت مخاطب جالب باشد؟
قطعاً فرهنگ غرب و کتابی که نوشته شده است و هر کاری که از آن اقتباس می شود، ممکن است نقاط قوت و ضعف و محدودیت های خودش را داشته باشد ولی اینکه به شکلی باورپذیر اجرا شود، ایده ال همه افراد فعال در این نمایش خواهد بود، ما در این راستا تمام تلاشمان را کرده ایم چنانچه حدود ۶ ماه تمرین داشتیم و زحمت های زیادی کشیده شده است است همه این ها جهت خارج شدن از بحث قیاس با دیگر نسخه ها، مستقل شدن این نمایش و ارتباط برقرار کردن مخاطب خواهد بود.

برای شما سخت ترین و شیرین ترین بخش این نمایش چیست؟
بخش دردناک مربوط به فرزند ها و ظلمی است که به آن ها می شود و آدمی که یک روز ممکن است جانی شود، ای کاش به گذشته اش رجوع کنیم و ببینیم دچار چه بحرانی بوده، این بخش می تواند آدم ها را درگیر چالش کند. قسمت نهایی نمایش جهت من به عنوان هدفی شده است که دلم می خواهد دنبال کنم چون منقلبم می کند و از آن لذت می برم.

واژه های کلیدی: تئاتر | مخاطب | نمایش | مهناز افشار | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz